30.03.2011 17:38

3 / Drei (2010) - Film

Základní informace

Český název: 3
Originální název: 3 / Drei
Česká premiéra: 14. dubna 2011
Světová premiéra: 23. prosince 2010
Natočeno: Německo 2010
Režie: Tom Tykwer
Scénář: Tom Tykwer
Kamera: Frank Griebe
Hudba: Reinhold Heil, Johnny Klimek, Gabriel Isaac Mounsey, Tom Tykwer
Hrají: Sophie Rois (Hanna), Sebastian Schipper (Simon), Devid Striesow (Adam), Annedore Kleist (Lotte), Angela Winkler (Hildegard), Alexander Hörbe (Dirk), Winnie Böwe (Petra), Hans-Uwe Bauer (Dr. Wissmer), Peter Benedict (Boninger), Georgette Dee, Michael Dorn, Cedric Eich (Sven), Christopher Karl Hemeyer (Dr. Hubert Zimmer), Hans Hohlbein (taxikář), Senta Dorothea Kirschner (Katrin), Thomas Kornmann, Gotthard Lange (Udo), Alexander Scheer, Gundi Anna Schick (Simonova teta), Karl-Alexander Seidel (Nick), Mick Slaney, Hannes Wegener (Jens), Alexander Yassin (Alexander), Martina Ysker (Simonova sestřenice), Martin Hentschel, Hendrik Maaß
Délka: 119 minut
Žánr: Komedie / Drama / Romantický
Distributor: X Verleih AG

Video:

Obsah z filmu 3

Tom Tykwer ztratil trochu ze své aury velkého evropského režiséra poté, co natočil propadák International. Naštěstí pro něj i pro nás se ale pořád může odvolávat na pecky jako Lola běží o život, Parfém: Příběh vraha nebo Nebe. Jeho novinka nemá s velkým Hollywoodem nic společného a možná je to dobře, protože by si díky ní mohl Tykwer napravit pošramocenou reputaci. Drei bude příběhem dvojice čtyřicátníků, kterým v životě něco chybí a tím něčím je láska. Oběma se však podaří objevit někoho, kdo by pro ně mohl být tím pravým. Problém ale je, že oba objevili stejného člověka. Rýsuje se nám tu tedy celkem zajímavě rozehrané komorní drama, tak snad Tykwer dokáže, že slabý International byl jen omyl.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank