02.12.2010 12:36

Alf - Seriál

Základní informace

Český název: ALF
Původní název: ALF
Země natáčení: USA
Roky natáčení: 1986-1990
Průměrná délka jednoho dílu: 30 minut (včetně reklam)
Žánr: Komedie / Rodinný / Sitcom / Sci-fi

Video:

Popis seriálu

Jednoho dne přistál na planetě zvané Země jeden mimozemšťan.Jmenoval se ALF, což mimochodem znamená Astronomická létající forma, pocházel z planety Melmec a naboural do garáže rodiny Tannerových v Los Angeles. A tím začal tento úspěšný americký sitcom, v hlavní roli s Paulem Fuscem jako ALFem. Tento malý chlupatý mimozemšťan s velkým nosem a velmi pestrým jídelníčkem, skládajícím se mimo jiné i z koček, se velmi sblížil s rodinou Tannerových, otcem Williem, matkou Kate a dětmi Lynn a Brien, kteří ho přijali s láskou mezi sebe.Ale ne vždy bylo toto soužití pozemšťanů s mimozemšťanem lehké, ale ALF přesto nikdy neztratil svůj humor.

Režie: Peter Bonerz, Paul Miller, Nick Havinga, Howard Storm, Burt Brinckerhoff, Gary Shimokawa
Hrají: Max Wright, Paul Dooley, Frances Bay, Elisha Cook Jr., Glenn Withrow, Holly Fields, Richard Fancy, Nancy Lenehan, Dean Cameron, David Ogden Stiers, Tara Karsian, Anne Meara, Kenneth Tigar, Bob Denver, Judy Landers, Earl Boen, Tracey Walter, Anne Ramsey, Phil Leeds

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank