28.11.2011 20:56

Alvin a Chipmunkové 3 (2011) - Film

Základní informace

Český název: Alvin a Chipmunkové 3
Originální název: Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked
Česká premiéra: 22. prosince 2011
Světová premiéra: 11. prosince 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Mike Mitchell
Scénář: Jonathan Aibel, Glenn Berger
Hrají: Matthew Gray Gubler (Simon - hlas), Amy Poehler (Eleanor - hlas), Jesse McCartney (Theodore - hlas), Andy Buckley (kapitán Correlli), Tucker Albrizzi (Harrison), Jenny Slate (Zoe), Luisa D'Oliveira (Tessa), Michael P. Northey, Heather Robbins, Jeremy Palko, Kyle Cornell, Wendell Kinney, Steven Jeays
Žánr: Animovaný Komedie Rodinný

Video

Obsah z filmu Alvin a Chipmunkové 3

Tentokrát si naši staří známí vyrážejí užít prázdniny na luxusní výletní loď, kterou svým dováděním během chvíle obrátí naruby. Chimpunkové a Chipettky páchají na parníku, který se stal dočasně jejich hracím hřištěm, jednu lumpárnu za druhou a zpestřují tak prázdniny nejen sobě, ale i všem ostatním pasažérům. Veškerá legrace ale končí ve chvíli, kdy ztroskotají na opuštěném ostrově, ze kterého, jak se zdá, není úniku. Brzy se ale ukáže, že ostrov není tak opuštěný, jak to na první pohled vypadalo. Alvin a jeho přátelé potkávají nového kamaráda, se kterým se vydávají na dobrodružné putování po ostrově, na jehož konci je čeká velké překvapení. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank