09.04.2012 19:34

Astérix et Obélix 3D Au Service de Sa Majesté (2012) - Film

Základní informace

Český název: Astérix et Obélix: Au Service de Sa Majesté
Originální název: Astérix et Obélix: Au Service de Sa Majesté
Česká premiéra: 18. října 2012
Světová premiéra: 17. října 2012
Natočeno: Francie / Španělsko / Itálie / Maďarsko 2012
Režie: Laurent Tirard
Scénář: Grégoire Vigneron, Laurent Tirard
Hrají: Gérard Depardieu (Obelix), Edouard Baer (Asterix), Fabrice Luchini (Jules César), Catherine Deneuve (Cordelia la reine d'Angleterre), Guillaume Gallienne (Jolitorax), Vincent Lacoste (Goudurix), Valérie Lemercier (slečna Macintosh), Charlotte Lebon (Ophélia), Jean Rochefort (Lucius Fouinus), Gérard Jugnot (pirátský kapitán), Dany Boon (Tetedepiaf), Bouli Lanners (Grossebaf), Gotz Otto (Yadutaf), François Damiens (Dactilograf), Michel Duchaussoy (Abraracourcix), Dolores Chaplin, Filippo Timi, Jonathan Zaccaï (Ipipourax), Luca Zingaretti, André Wilms, Jacques Herlin, Neri Marcorè, Yves Jacques, Jean-Christophe Bouvet, Santi Millán, Eric Berger, Niccolò Senni (Megacursus), Vincent Moscato (Pilliébax), Jean-Noël Brouté (Assurancetourix), Simon Astier, Stéphane De Groodt, Wilfred Benaïche, Alexandre Picot (Batiscaf), Olivier Foubert (Parasinus), Dirk Heinrichs, Jérôme Daran, Benjamin Guillard (Paminus), Olivier Magne (Altotax)
Přístupnost: přístupný
Žánr: Dobrodružný , Komedie

Video

Obsah z filmu Astérix et Obélix 3D Au Service de Sa Majesté

Pod vedením Julia Caesara napadly proslulé římské legie Británii. Jedné malé vesničce se však daří statečně odolávat, ale každým dnem je slabší a slabší. Britská královna proto vyslala svého věrného důstojníka Anticlimaxe, aby vyhledal pomoc u Galů v druhé malinké vesničce ve Francii vyhlášené svým důmyslným bojem proti Římanům… Když Anticlimax popsal zoufalou situaci svých lidí, Galové mu darovali barel svého kouzelného lektvaru a Astérix a Obélix jsou pověřeni doprovodit ho domů. Jakmile dorazí do Británie, Anticlimax jim představí místní zvyky ve vší parádě a všichni to pořádně roztočí! Vytočený Caesar se však rozhodne naverbovat Normanďany, hrůzu nahánějící bojovníky Severu, aby jednou provždy skoncovali s Brity. Jenže Normanďani touží po jediném – zažít strach. A to protože někde zaslechli přísloví: „Strach Ti dává křídla“…a kdo by nechtěl létat? Galové, Britové, Normanďani a Římané se zamotají do bláznivé honičky za kouzelným lektvarem, na němž záleží spása národa… (oficiální text distributora)

 

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank