18.09.2011 18:44

Bastardi 2 (2011) - Film

Základní informace

Český název: Bastardi 2
Originální název: Bastardi 2
Česká premiéra: 27. října 2011
Natočeno: Česko 2011
Režie: Jan Lengyel
Hrají: Tomáš Magnusek, Jan Šťastný, Petr Gergon Neumann, Jiří Krampol, Ladislav Županič, Jan Antonín Duchoslav, Igor Bareš, Jan Cimický, Radim Uzel, Martin Dejdar, Gabriela Vránová, Ilona Svobodová, Jan Přeučil, Jaroslava Obermaierová, Eva Čížkovská, Valentina Thielová, Václav Vydra, Jana Boušková, Petr Jančařík, Ivan Jiřík, Andrej Hryc, Jakub Štěpán, Ernesto Čekan, Ivo Jahelka, Patrik Ulrich
Žánr: Drama / Akční

Video

Obsah z filmu Bastardi 2

Druhý díl začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec a dědeček jsou přesvědčeni, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své sestry. Začnou tak Majera psychicky deptat a hledají důkazy. Důkazy hledá také nový policejní vyšetřovatel Karas, jenž přebírá agendu po zesnulém policejním vyšetřovateli Palečkovi. Karasovi se okamžitě v případech úmrtí "Bastardů" něco nezdá a začíná se zaměřovat též na Majera, který je v tuto chvíli již ředitelem školy. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank