28.08.2012 21:21

Bastardi 3 (2012) Film

Základní informace

Český název: Bastardi 3
Originální název: Bastardi 3
Česká premiéra: 20. září 2012
Natočeno: Česko 2012
Režie: Tomáš Magnusek
Hrají: Tomáš Magnusek (Majer), Tomáš Töpfer (Majerův otec), Ilona Svobodová (Majerova matka), Ladislav Potměšil (bývalý ředitel Halbich), Kristýna Leichtová (Jana Majerová), Jaroslava Obermaierová (uklízečka), Jan Přeučil (školník), Igor Bareš (vyšetřovatel Málek), Jiří Krampol (Dostál st.), Dana Batulková, Gabriela Vránová (Dostálová), Petr Gergon Neumann, Rudolf Hrušínský ml.
Žánr: Drama

Video

Obsah z filmu Bastardi 3

Učitel Tomáš Majer, který v roce 2010 nastoupil do jedné bývalé zvláštní školy, zmizel. Do školy přišel několik měsíců poté, co byla zavražděna jeho sestra Jana, rovněž učitelka. Ve školním roce záhadně zemřeli kluci, jež Janu Majerovou zavraždili. Tomáš Majer tak svoji sestru s největší pravděpodobností chladnokrevně pomstil. Je to v pořádku? Dopadne ho policie? Bude soud? Co na to rodiče dětí? Rodiče Tomáše Majera? Společnost? Co se bude dít, když se podobné školy zruší? Film, který před dvěma lety šokoval veřejnost, vrcholí. Drama, které bez přetvářky ukazuje tvrdou realitu dnešní doby, ukazuje, kam až může vše dojít, budeme-li jen nečinně přihlížet..... (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank