24.01.2011 16:57

Biutiful (2010) - Film

Základní informace

Český název: Biutiful
Originální název: Biutiful
Česká premiéra: 3. února 2011
Světová premiéra: 25. srpna 2010
Natočeno: Španělsko / Mexiko 2010
Režie: Alejandro González Iñárritu
Scénář: Alejandro González Iñárritu, Armando Bo, Nicolás Giacobone
Kamera: Rodrigo Prieto
Hudba: Gustavo Santaolalla
Hrají: Javier Bardem (Uxbal), Blanca Portillo, Félix Cubero, Rubén Ochandiano, Martina García, Nasser Saleh, Manolo Solo, Karra Elejalde, Eduard Fernández, Piero Verzello, Maricel Álvarez, Ana Wagener, Violeta Pérez, Albert Grabuleda Capdevila, Tomás del Estal, Jesus Puchol, Diana Aymerich, Isaac Alcayde, Raul Moya Juarez, Cheng Tai Shen (Hai), Diaryatou Daff (Ige), Hanna Bouchaib (Maramba)
Délka: 147 minut
Žánr: Drama
Distributor: Videocine S.A. de C.V.

Video:

Obsah z filmu Biutiful

Nový film mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Inárritu BIUTIFUL s hvězdou (nejen) španělského filmu Javierem Bardemem v hlavní roli. Ten za svůj výkon získal Zlatou palmu na festivalu v Cannes. Příběh ukazuje životní cestu Uxbala, konfliktního bývalého narkomana, který hledá smíření se svým otcovstvím, láskou, duševnem, zločinem, vinou a smrtelností, obklopený nebezpečným podsvětím moderní Barcelony. Jeho obživa stojí mimo zákon a oběti, které je ochoten položit pro své děti, neznají hranic.   (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank