01.01.2011 18:20

Black Books - Seriál

Základní informace

Český název: Black Books
Původní název: Black Books
Země natáčení: Anglie
Roky natáčení: 2000-2004
Průměrná délka jednoho dílu: 30 minut
Žánr: Komedie

Video:

Popis seriálu

Třísériový (3x6 dílů) britský sitcom (2000 - 2004) z dílny Grahama Linemana a Dylana Morana - oba si v seriálu zahráli - Moran ztvárnil hlavní postavu, irského majitele antikvariálu v Bloomsbury v Londýně, Lineman se v seriálu objevil ve dvou epizodách ve vedlejších rolích.

Black Books, antikvariát Bernarda Blacka, kde dostanete pořádně vynadáno, když si chcete koupit knížku a možná vám i namlátí, je místem veškerého dění seriálu. Bernard nesnáší knihy nerad je prodává i kupuje nejvíc ze všeho nesnáší zákazníky, kteří si k němu přijdou knihu koupit. Pokud někomu knihu nakonec knihu prodá, tak jenom několik stránek :-)

Bernard, notorický alkoholik a kuřák, jeho jediný zaměstnanec Manny Bianco (Bill Bailey), z jehož podoby si Bernard neustále utahuje a Fran Katzenjammer (Tamsin Greig), Bernardova nejlepší kamarádka ze sousedního obchodu, kde prodává "samý kraviny", tvoří výtečnou atmosféru příběhu o jednom zapadlém antikvariátu, kde heslo "náš zákazník, náš pán" rozhodně neplatí a kde se problémy řeší láhví vína.

Režie: Graham Linehan, Nick Wood
Hrají: Dylan Moran, Bill Bailey, Tamsin Greig, Nick Frost, Simon Pegg, Martin Freeman, Rob Brydon, Selina Giles, Omid Djalili, Jessica Hynes, Mac McDonald, Alice Lowe, Kevin Eldon, Johnny Vegas, Graham Linehan, Lucy Davis, Rhys Thomas, Peter Serafinowicz, David Walliams, Olivia Colman, Patricia Franklin

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank