11.09.2012 18:47

Blade 2 (2002) - Film

Základní info

Český název: Blade II
Originální název: Blade II
Česká premiéra: 4. července 2002
Světová premiéra: 22. března 2002
Natočeno: USA 2002
Režie: Guillermo del Toro
Scénář: David S. Goyer
Kamera: Gabriel Beristain
Hudba: Moby, Marco Beltrami
Hrají: Wesley Snipes (Blade/Eric Brooks/"The Daywalker"), Norman Reedus (Scud), Ron Perlman (Reinhardt), Karel Roden (Carter Kounen), Kris Kristofferson (Abraham Whistler), Leonor Varela (Nyssa), Thomas Kretschmann (Damaskinos), Matt Schulze (Chupa), Donnie Yen (Snowman), Tony Curran (kněz)
Přístupnost: od 15 let
Délka: 120 minut
Žánr: Akční

Video:

Z filmu

Když Blade (Wesley Snipes) v předchozím díle opustil svého nejlepšího přítele Whistlera (Kris Kristofferson) měl za to, že je mrtvý. Došlo však ještě k něčemu daleko horšímu. Whistler byl infikován upířím virem. O tom však Blade nemá ani tušení. Našel si nového společníka, který si říká Scud (Norman Reedus) a je expertem na antiupíří zbraně všech typů. Společně křižují nocí a zdá se, že je likvidace upírů baví více, než kdykoli předtím. Jako blesk z čistého nebe je tak zasáhne zpráva, že Whistler je zadržován kdesi v Praze a není na tom zrovna nejlépe. Blade neváhá ani sekundu, protože přijít na pomoc příteli je pro něj samožřejmostí, i když to znamená proniknout hluboko do týlu nepřátelských linií. Boj s nemilosrdným protivníkem začíná a Praha se brzy zalije krví... (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank