07.07.2011 12:55

Bláznivá ztracená láska (2011) - Film

Základní informace

Český název: Bláznivá, ztracená láska
Originální název: Crazy, Stupid, Love.
Česká premiéra: 1. září 2011
Světová premiéra: 29. července 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Glenn Ficarra, John Requa
Scénář: Dan Fogelman
Kamera: Andrew Dunn
Hudba: Christophe Beck, Nick Urata
Hrají: Emma Stone (Hannah), Ryan Gosling (Jacob Palmer), Steve Carell (Cal Weaver), Julianne Moore (Emily Weaver), Marisa Tomei (Kate), Kevin Bacon (David Lindhagen), Joey King (Molly), Liza Lapira (Liz), Analeigh Tipton (Jessica Riley), John Carroll Lynch (Bernie Riley), Jenny Mollen (Lisa), Richard Steven Horvitz, Reggie Lee, Crystal Reed (Amy Johnson), Josh Groban (Richard), Jonah Bobo (Robbie), Beth Littleford (Claire Riley), Mekia Cox (Tiffany), Dan Butler (Calův šéf), Katerina Mikailenko (Stephanie), Caitlin Thompson (Taylor), Jennessa Rose, Karina Villegas (majitel restaurace), Wendy Worthington, Nicole Abramson (krásná dívka v baru), Micaela Johnson (servírka), Julianna Rose, Zayne Emory (Eric), Algerita Wynn Lewis (Robbieho ředitel), Tiara Parker (Gabby), Karolina Wydra (Jordyn), Holly Daniels (asistentka ředitele), Grasie Mercedes, Jennifer Barbosa (Jennifer), J-ray (barman), Rebecca Flinn (Hannina kolegyně), Heather La Bella (barmanka), Maija Polsley (Ryanovo rande), Tracy Mulholland (Megan), Janine Barris (Heather), Laurel Coppock (Sophia), Jasen Salvatore (barman), Dillon Neaman (barman), Nicholas Macaluso, Billy Atchison (Hannin kolega), Katheryn Rodriguez (Robbieho spolužačka), Joanne Brooks, Cheyenne Monique (dívka v baru), Michael Long (barman), Craig T. Adams (učitel), Jeff Black (Calův soused), Lamont Couch, Elizabeth Dean, Rick L. Dean, Olga Fonda (Danielle), Ace Antonio Hall, Leah Kilpatrick (dívka v baru), Laurie Landry, D.H. Lewis, Ehrin Marlow (Hannin kolega), Rasika Mathur (Emilyina asistentka), Anna Mikaelyan, Stephane Nicoli, Christian Pitre, Shane Schoeppner, Steven D. Snyder
Žánr: Komedie
Distributor: Warner Bros. Pictures

Video

Obsah z filmu Bláznivá ztracená láska

Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívá svůj sen – má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku ze střední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádí a chce se s ním rozvést, jeho „dokonalý“ život vezme rázem za své. A co je horší – Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desítek let nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým. Volné večery tráví sám v místním baru, kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) – pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout na jeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy, pánské jízdy a také nový styl. Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledá lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy, která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu „znovustvoření“, jeho srdce nelze předělat a zdá se že právě to ho stále vede tam, kde začal. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank