06.06.2011 17:22

Captain America První Avenger (2011) - Film

Základní informace

Český název: Captain America: První Avenger
Originální název: Captain America: The First Avenger
Česká premiéra: 4. srpna 2011
Světová premiéra: 21. července 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Joe Johnston
Scénář: Joss Whedon, Christopher Markus, Stephen McFeely
Kamera: Shelly Johnson
Hrají: Chris Evans (Steve Rogers / Captain America), Richard Armitage (Heinz Kruger), Hugo Weaving (Johann Schmidt / The Red Skull), Tommy Lee Jones (Col. Chester Phillips), Stanley Tucci (Abraham Erskine), Dominic Cooper (Howard Stark), Hayley Atwell (Peggy Carterová), Natalie Dormer (vojín Lorraine), Sebastian Stan (James "Bucky" Barnes), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Toby Jones (Arnim Zola), JJ Feild (Montgomery Falsworth), Anatole Taubman (Roeder), Sarah Linda (armádní sestra), Kenneth Choi (Jim Morita), Christian Black (seržant Buck)
Žánr: Akční / Dobrodružný
Distributor: Paramount Pictures

Video

Obsah z filmu Captain America První Avenger

Po uvedení všech superhrdinů pro nás režisér Joe Johnston (ŘÍJNOVÉ NEBE, JURSKÝ PARK 3 a VLKODLAK) připravil dalšího a posledního hrdinu Captaina Americu, který se ve druhé světové válce jako dobrovolník Steve Rogers přihlásí k účasti na tajném programu, který z něj udělá muže o síle větší než by se komukoli mohlo zdát. A jako správný superhrdina bude mít i svého nepřítele. Tentokrát jím bude Red Skull.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank