15.03.2011 18:41

Cesta za horizont (2009) - Film

Základní informace

Český název: Cesta za horizont
Originální název: Enfance d'Icare, L'
Česká premiéra: 5. května 2011
Natočeno: Švýcarsko / Rumunsko / Francie 2009
Režie: Alex Iordachescu
Scénář: Alex Iordachescu, Marcel Beaulieu, Marianne Brun
Kamera: Marius Panduru
Hudba: The Young Gods
Hrají: Guillaume Depardieu (Jonathan Vogel), Alysson Paradis (Alice Karr), Carlo Brandt (Stivlas Karr), Sophie Lukasik (Anna Vogel), Doroteea Petre (Jonathan), Patricia Bopp, Jean-Pierre Gos (Jacques Becker), Madalina Constantin (Cassandre), Aimee Iacobescu (Madame de Montenbourg), Patrick de Preux, Maria Dinulescu, Anca Dumitra, Constantin Florescu, Doina Ghitescu (Madame Kovalski), Rodica Lazar, Gelu Nitu, Gabriel Spahiu, Stefan Velniciuc
Délka: 90 minut
Žánr: Drama / Sci-Fi / Thriller
Distributor: Zootrope Films

Video

Obsah z filmu Cesta za horizont

Jonathan Vogel by si přál vrátit se do minulosti a vyhnout se tak nehodě, při níž přišel o končetinu a která mu zničila život. Když se dozví, že renomovaný profesor genetiky Stivlas Karr objevil revoluční genovou terapii, která umožňuje regeneraci lidského těla, nechá se u profesora přijmout, aby se podrobil klinickým testům. Léčba ale nepostupuje podle plánu a dokonce se objeví nepředvídané negativní účinky. Jonathanův život je v ohrožení. Uvědomí si, že jej může zachránit jediná osoba, profesorova dcera Alice.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank