19.07.2011 22:04

Colombiana (2011) - Film

Základní informace

Český název: Colombiana
Originální název: Colombiana
Česká premiéra: 15. září 2011
Světová premiéra: 3. srpna 2011
Natočeno: USA / Francie 2011
Režie: Olivier Megaton
Scénář: Luc Besson, Robert Mark Kamen
Kamera: Romain Lacourbas
Hudba: Nathaniel Mechaly
Hrají: Zoe Saldana, Cliff Curtis (Emilio), Michael Vartan, Callum Blue (Richard), Max Martini (zvláštní agent Williams), Lennie James (zvláštní agent Ross), Graham McTavish (Marshall Warren), Affif Ben Badra, Jim Nieciecki, Jordi Molla, Sam Douglas (William Woogard), Monica Acosta, Cynthia Addai-Robinson (Alicia), Billy Slaughter (Ryan), Beau Brasso (miamský policejní důstojník), Elton LeBlanc, Michael Showers, Amandla Stenberg, Jay Amor, Kylie Creppel (studentka), Andrea Helene (ředitel), Anita Nicole Brown, Charles Maquignon (seržant Bill Attwood), Doug Rao (Michael Shino), Nikea Gamby-Turner, Haylie Creppel (student), Michael Kuster, Julian Sedgwick (Jim), Alan D. Purwin (pilot helikoptéry), Edward J. Clare, Cedric Burton, John C. Klein, Emily D. Haley (žena v bance), Richard Zeringue, Lauren Thomas (učitelka), Beto Benites, David Clark, Mylene Pilutik, Stephane Lagoutte, David Anthony Jackson, Wes Cannon, Ricky Vo (oběť v obchodu), BRANDON bracey, Scheryl W Brown, Gene Bryant, Nelson Carvajal, Geraldine Glenn (miamský policista), Yohanni Liman, Allen Panakal, David Lee Valle, Robert A. Young (chicagský policejní důstoník)
Žánr: Akční / Dobrodružný / Drama
Distributor: EuropaCorp. Distribution

Video

Obsah z filmu Colombiana

Hlavní hrdinkou je mladá dívka Cat, které kdosi v dětství zabil rodiče. To už s člověkem celkem zamává a tak se nemůžeme divit, že se z Cat stala nájemná vražedkyně bez svědomí. Zatímco pracuje a vydělává si na živobytí tím, že lidem ustřeluje hlavy, snaží se zjistit, kdo z ní před lety udělal sirotka. Než na to přijde, zemře nejspíš spousta padouchů.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank