19.02.2012 13:27

Ďábel v těle (2012) - Film

Základní informace

Český název: Ďábel v těle
Originální název: The Devil Inside
Česká premiéra: 1. března 2012
Natočeno: USA 2012
Režie: William Brent Bell
Scénář: William Brent Bell, Matthew Peterman
Kamera: Gonzalo Amat
Hudba: Brett Detar
Hrají: Fernanda Andrade (Isabella Rossi), Simon Quarterman (Ben), Evan Helmuth (David), Ionut Grama (Michael), Suzan Crowley (Maria Rossi), Bonnie Morgan (Rosa), Brian Johnson (poručík Dreyfus), Preston James Hillier (reportér), D.T. Carney (detektiv), Les Mahoney (koroner), Suzanne Freeman (reportérka), Marius Florian
Délka: 83 minut
Žánr: Thriller, Horor

Video

Obsah z filmu Ďábel v těle

Isabella (Fernanda Andrade) má trauma. Z její matky se před několika lety tři lidé pokusili v amatérských podmínkách vymést ďábla a ona (nebo zlá bytost v ní) je brutálně připravila o život. Jako mimořádně těžký případ byla ze Spojených států převezena do psychiatrické léčebny v Římě, kde od té doby živoří v neustálém utlumení sedativy. Isabella se rozhodne vyřešit tragickou kapitolu v rodinné historii a v doprovodu kameramana se za matkou vydá, aby zjistila, co se tehdy doopravdy stalo. První setkání po letech ale její trauma ještě víc prohloubí. Matka je očividně nepříčetná a nepoznává ji, a proto se Isabella rozhodne proniknout do tajů exorcismu, aby ji a také sebe zachránila. Seznámí se se dvěma knězi, kteří navštěvují přednášky na vatikánské církevní škole, jež se tomuto temnému oboru věnuje. Ti se jí rozhodnou pomoci a díky tomu se ocitnou v předpokoji míst, kde se dějí věci tak kruté, že se jim lidský mozek zdráhá uvěřit. Oni dostanou šanci vyzkoušet si je na vlastní kůži. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank