01.09.2011 14:36

Dannyho parťáci (2001) - Film

Základní informace

Český název: Dannyho parťáci
Originální název: Ocean's Eleven
Česká premiéra: 7. března 2002
Světová premiéra: 5. prosince 2001
Natočeno: USA 2001
Režie: Steven Soderbergh
Scénář: Ted Griffin
Kamera: Steven Soderbergh
Hudba: David Holmes
Hrají: George Clooney (Danny Ocean), Brad Pitt (Rusty Ryan), Matt Damon (Linus Caldwell), Andy Garcia (Terry Benedict), Julia Roberts (Tess Ocean), Don Cheadle ("bombař" Tarr), Casey Affleck (Virgil Malloy), Bernie Mac (Frank Catton), Scott Caan (Turk Malloy), Elliott Gould (Reuben Tishkoff), Eddie Jemison (Livingston Dell), Shaobo Qin (Yen), Carl Reiner (Saul Bloom), Thomas Rosales Jr. (člen bezpečnostní služby na boxerském zápase), Shane West (sám sebe), Timothy Paul Perez (člen ochranky), Michael Delano (manažer Casina), J.P. Manoux, Henry Silva (divák na boxu), Angie Dickinson (divačka na boxu), Steve Lawrence (divák na boxu), Wayne Newton (divák na boxu), David Sontag, Larry Sontag, Topher Grace (sám sebe), Joshua Jackson (sám sebe), David Leitch (člen ochranky), Steven Soderbergh, Barry Watson (sám sebe)
Přístupnost: přístupný
Délka: 112 minut
Žánr: Komedie, Krimi

Video

Obsah z filmu Dannyho parťáci

Lupič Danny Ocean (George Clooney) je mužem činu. Ještě neuplynulo ani 24 hodin od chvíle, kdy byl propuštěn z věznice v New Persey, a již plánuje další akci. Za jednu noc hodlá Danny spolu s týmem jedenácti specialistů přepadnout najednou hned tři kasina, která ve svých sejfech skrývají sto padesát milionů dolarů. Všechna kasina patří Terrymu Benedictovi (Andy Garcia), který shodou okolností právě žije s Dannyho bývalou ženou Tess (Julia Robertsová). Je to náhoda nebo motiv? To ví pouze on. V každém případě riskuje nejen svůj život, ale také možnost se s Tess sblížit. Pokud se mu to jeho takřka neuskutečnitelný plán podaří zrealizovat, získá naopak všechno…

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank