17.02.2011 16:55

Dilema (2011) - Film

Základní informace

Český název: Dilema
Originální název: Dilemma, The
Česká premiéra: 17. března 2011
Světová premiéra: 13. ledna 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Ron Howard
Scénář: Allan Loeb
Kamera: Salvatore Totino
Hrají: Channing Tatum (Zip), Jennifer Connelly, Winona Ryder (Geneva Backman), Kevin James (Isaac Backman), Talulah Riley, Vince Vaughn (Ronny Valentine), Queen Latifah (Dana), Chelcie Ross (Thomas Fern), Amy Morton (Diane), Mike McNamara (bratranec James), Heidi Johanningmeier, Elizabeth Antonucci, Laura Atwood, Don Boerst, Jeff Botelho, Daniel Boughton, DuShon Monique Brown, Brad Carmody, Tony Domino, Amanda Marie Fausher, Nick Ferrin, Gilbert Galon, J. Alec Holmes, Gary Houston, Bill Ibrahim, Ericka Johnson, Sharon Kluge, Jacob Daniel Moore, Carmine Perrelli, Steven James Price, Katie Korby, Dan Latham, David Leonard, Erin Luboff, Samuel Meadows, Christopher Midkiff, Steve Mikula, Thomas Kosik, Don Kress, Grace Rex, Joel Rogers, Adriana Saia, Carissa Saia, Will Thompson, Michael Patrick Thornton, Giota Trakas, J.D. Won, Ryan Matthew Ziegler, Shaun Daley, Connor Del Rio, , Brienna Voice, Roger WigginsGuy Van Swearingen
Délka: 112 minut
Žánr: Komedie
Distributor: Universal Pictures

Video:

Obsah z filmu Dilema

Ronny (Vince Vaughn) a Nick (Kevin James) jsou už od vejšky nejlepší kámoši. Společně vedou firmu vyvíjející automobilové motory, přičemž Nick je technologickým géniem, zatímco Ronny obchodním talentem, který Nickovy nápady prodává. Právě uzavřeli smlouvu s automobilovým gigantem, Nickovo manželství s krásnou Genevou (Winona Ryder) šlape jako hodinky a Ronny se konečně chystá požádat o ruku dlouholetou přítelkyni Beth (Jennifer Connelly). Jenže pak se všechno strašidelně pokazí, když Ronny přistihne Genevu při nevěře s potetovaným svalovcem (Channing Tatum). V tu chvíli se ocitá na výše zmíněné křižovatce. Má říct Nickovi pravdu a brutálně tak ranit nejlepšího kámoše? Nebo má předstírat, že nikde nebyl a nic neviděl a v Nickovi dál udržovat iluzi dokonalého manželství? Ronny se rozhodne kamarádův vztah zachránit, a tak zaútočí na Genevu, na jejího milence, čímž strhne lavinu komických nedorozumění a zmatků, která paradoxně nejvíc ohrožuje právě jeho. Pravda občas bolí, ale když ji tajíte, může to bolet mnohem víc. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank