18.09.2011 18:20

Dluh (2010) - Film

Základní informace

Český název: Dluh
Originální název: Debt, The
Česká premiéra: 27. října 2011
Světová premiéra: 2. srpna 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: John Madden
Scénář: Matthew Vaughn, Jane Goldman, Peter Straughan
Kamera: Ben Davis
Hudba: Thomas Newman
Hrají: Sam Worthington (mladý David), Helen Mirren (Rachel Singerová), Ciarán Hinds (David), Tom Wilkinson (Stefan), Marton Csokas (mladý Stefan), Jessica Chastain (mladá Rachel Singerová), Jesper Christensen (Vogel), Adar Beck (politikova žena), Romi Aboulafia (Sarah), Nitzan Sharron, Alexander E. Fennon
Délka: 114 minut
Žánr: Drama / Thriller

Video

Obsah z filmu Dluh

Rok 1965. Tři mladí agenti Mossadu, Rachel Singer (Jessica Chastain), David Peretz (Sam Worthington) a Stephan Gold (Marton Csokas) vrátili domů jako hrdinové, poté co ve Východním Berlíně úspěšně vystopovali a zabili nacistického válečného zločince, bývalého doktora z Osvětimi. Současnost. Teď již vysloužilí agenti Mossadu, Rachel (Helen Mirren), David (Ciarán Hinds) a Stephan (Tom Wilkinson) mají status národních ikon, dcera Rachel dokonce o jejich misi napsala knihu. Oni však zoufale trpí pod tíhou tajemství, které se zavázali nikdy neprozradit. Před třiceti lety v Berlíně se totiž odehrálo jiné drama než to, které později prezentovali veřejnosti. Důkazem může být informace, že muž, kterého tenkrát dostali za úkol zabít, se prý před pár měsíci objevil živý a na pokročilý věk relativně zdravý v jedné nemocnici na Ukrajině. Dluh je třeba zaplatit i po tolika letech. Dřív než se o něm dozví věřitel a srazí trojici hrdinů z piedestalu. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank