29.04.2011 19:06

Fair Game (2010) - Film

Základní informace

Český název: Fair Game
Originální název: Fair Game
Česká premiéra: 5. května 2011
Světová premiéra: 15. října 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: Doug Liman
Scénář: Jez Butterworth, John-Henry Butterworth
Kamera: Doug Liman
Hudba: John Powell
Hrají: Naomi Watts ( Valerie Plameová), Sean Penn (Joseph Wilson), Satya Bhabha (Jason Neal), Bruce McGill (Jim Pavitt), Sam Shepard (Sam Plame), Ty Burrell (Fred), Michael Kelly (Jack), Brooke Smith (Diana), David Denman (Dave)
Délka: 104 minut
Žánr: Akční / Drama / Thriller
Distributor: Summit Entertainment

Video:

Obsah z filmu Fair Game

Valerie (Naomi Watts) pracuje jako vysoký důstojník CIA v oddělení proti šíření jaderných zbraní. Během vyšetřování irácké zbrojní strategie zjišťuje, že navzdory přesvědčení vlády USA nemá Irák program na výrobu jaderných zbraní. Valeriin manžel Joe (Sean Penn) je mezitím vyslán do Afriky, aby ověřil pravdivost dohadů o prodeji obohaceného uranu do Iráku. Žádné podezřelé obchodování však neodhalí a o výsledku své mise píše článek do The New York Times. Jeho zjištění však rozpoutá vlnu diskuzí a kontroverze. Brzy nato je důležitými novináři odhalena Valeriina utajovaná identita. Jde o pouhou náhodu, nebo je to dobře promyšlený tah proti jejímu manželovi? Po úniku informací se Valeriina kariéra i manželství začínají hroutit. Rodiče i přátelé jsou pobouřeni, objevují se anonymní výhružné dopisy, firma jejího manžela se dostává do problémů. Valerie - manželka, matka a bezúhonná důstojnice sloužící vládě 18 let - se nyní snaží zachránit svou reputaci, kariéru i manželství. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank