18.11.2010 20:29

Bastardi (2010) - Film

Základní informace

Český název: Bastardi (2010)
Originální název: Bastardi
Česká premiéra: 28. října 2010
Natočeno: Česko 2010
Režie: Petr Šícha
Hrají: Tomáš Magnusek, Ladislav Potměšil, Jana Šulcová, Eva Čížkovská, Kristýna Leichtová, Jan Šťastný, Blanka Bohdanová, David Novotný, Jan Přeučil, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Alexander Hemala, Saša Rašilov ml., Jaroslava Hanušová, Radek Holub, Valentina Thielová, Jan Cimický, Ivana Buková, Oldřich Velen, Věra Kubánková
Délka: 80 minut
Žánr: Drama
Distributor: Pegasfilm

Příběh z prostředí praktického školství bez povrchností, klišé a přetvářek. Film je založen na reálném základě a ukazuje, jak to dopadne, když selže systém. Děj se odehrává v drsném prostředí základní školy. Skupina zdejších žáků - mladých násilníků je obviněna ze znásilnění a vraždy mladé praktikantky. Přesto nebyli zatím odsouzeni a stále navštěvují školu. Do ní nastupuje mladý učitel, jenž si svým neortodoxním přístupem získává sympatie ostatních kantorů i žáků. Za jakým účelem však do školy opravdu přišel, zjistíme až v závěru celého příběhu.

(oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank