16.11.2010 17:51

Čarodějův učeň (2010) - Film

Základní informace

Český název: Čarodějův učeň (2010)
Originální název: The Sorcerer's Apprentice
Česká premiéra: 19. srpna 2010
Světová premiéra: 16. července 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: Jon Turteltaub
Scénář: Doug Miro, Carlo Bernard, Matt Lopez
Kamera: Bojan Bazelli
Hudba: Trevor Rabin
Hrají: Jay Baruchel (Dave Stutler), Nicolas Cage (Balthazar Blake), Monica Bellucci (Veronica), Alfred Molina (Maxim Horvath), Teresa Palmer (Becky), Ethan Peck, Toby Kebbell (Drake Stone), Alice Krige (Morgana), Robert Capron (Oscar), Peyton List (mladá Becky), Omar Benson Miller, Ali Khan (vesničan), Jake Cherry (mladý Dave), Manish Dayal (NYU úředník), Kate Gorney (student jógy), Nicole Ehinger (Abigail), Owen J. Murphy (student), James A. Stephens (Merlin), Sean Patrick Reilly (Walker), Jabari Gray (stavební dělník 2), Indy Rishi (náčelník vesnice), Gregory Woo (Sun Lok), Jen Kucsak (Broom), Marshall Factora, Robert Feeley (Townsperson), Aristedes Philip DuVal (středověkký prodavač), Ian Alda, Kevin Cannon, Maha Chehlaoui, Marika Daciuk, John Farrer, Ashley Fung, Rohit Gaur, Takako Haywood, Michael Jeremiah, Anna Kuchma, Chris Kulanusorstit, Kirk Larsen, Jason R. Moore, Loukas Papas, Lorna Pruce, Lil Rhee, Amanda Schweitzer, Mackenzie Shivers, Conor Timmis, W.A. Walters
Přístupnost: přístupný
Délka: 110 minut
Žánr: Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy
Distributor: Faclon

Obsah z filmu Čarodějův učeň

Balthazar Blake (Nicolas Cage) je čarodějným mistrem, který se v současném Manhattanu snaží ubránit město před svým úhlavním nepřítelem Maximem Horvathem (Alfred Molina). Balthazar na to ale sám nestačí a proto vyhledá pomoc Davea Stutlera (Jay Baruchel), zdánlivě obyčejného člověka, který v sobě ale ukrývá netušené možnosti, a učiní z něj navzdory jeho pochybám svého učně. Čaroděj svého nedobrovolného žáka v rychlosti zasvětí do základů tajného umění magie a kouzel a společně se tato neobvyklá dvojice pokouší s pomocí svých schopností postavit jedněm z nejagresivnějších - a nejzákeřnějších - čarodějů všech dob. Dave je nucen v sobě najít veškerou odvahu k tomu, aby jako Čarodějův učeň svůj výcvik přežil, zachránil město a získal srdce své vyvolené.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank