18.11.2010 19:09

Poznáš muže svých snů (2010) - Film

Základní informace

Český název: Poznáš muže svých snů
Originální název: You Will Meet a Tall Dark Stranger
Česká premiéra: 4. listopadu 2010
Světová premiéra: 27. srpna 2010
Natočeno: USA / Španělsko 2010
Režie: Woody Allen
Scénář: Woody Allen
Kamera: Vilmos Zsigmond
Hrají: Antonio Banderas (Greg), Josh Brolin (Roy), Anthony Hopkins (Alfie), Gemma Jones (Helena Shepridgová), Freida Pinto (Dia), Lucy Punch (Charmaine), Naomi Watts (Sally), Roger Ashton-Griffiths (Jonathan), Ewen Bremner (Henry Strangler), Pauline Collins (Cristal Delgiorno), Rupert Frazer (Mort), Anna Friel, Eleanor Gecks (Rita), Jonathan Hearn, Neil Jackson (Alan), Theo James (Ray), Anupam Kher, Christian McKay, Jim Piddock (Peter), Pearce Quigley, Jonathan Ryland (Mike Prince), Katy Barker (Denise), Alice Lee
Délka: 98 minut
Žánr: Komedie / Romantický
Distributor: Sony Pictures Classics

Obsah z filmu Poznáš muže svých snů


Vášně, touhy, sny, neklid i stres vykolejí v životě nejenom manželský pár Alfieho (Antony Hopkins) a Helenu (Gemma Jones), ale i jejich dceru Sally (Naomi Watts) s manželem Royem (Josh Brolin).

Po té, co Alfie opustí Helenu, aby dohnal své mládí a věnoval se energické, svobodomyslné dívce na telefonu jménem Charmaine (Lucy Punch), se Helena odvrací od racionálního přístupu k životu a řídí se praštěnými radami kartářky. Sally, nespokojená ve svém manželství, se zamiluje do pohledného majitele galerie Grega (Antonio Banderas) a její manžel Roy, nervózně čekající na reakci na svůj poslední rukopis, se zblázní do tajemné ženy Die (Freida...
Vášně, touhy, sny, neklid i stres vykolejí v životě nejenom manželský pár Alfieho (Antony Hopkins) a Helenu (Gemma Jones), ale i jejich dceru Sally (Naomi Watts) s manželem Royem (Josh Brolin).

Po té, co Alfie opustí Helenu, aby dohnal své mládí a věnoval se energické, svobodomyslné dívce na telefonu jménem Charmaine (Lucy Punch), se Helena odvrací od racionálního přístupu k životu a řídí se praštěnými radami kartářky. Sally, nespokojená ve svém manželství, se zamiluje do pohledného majitele galerie Grega (Antonio Banderas) a její manžel Roy, nervózně čekající na reakci na svůj poslední rukopis, se zblázní do tajemné ženy Die (Freida Pinto), kterou pozoruje z okna svého bytu.

(oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank