16.11.2010 17:22

Tekken (2009) - Film

Základní informace

Český název: Tekken (pracovní název)
Originální název: Tekken
Česká premiéra: Neznámo kdy.
Natočeno: Japonsko / USA 2009
Režie: Dwight H. Little
Scénář: Alan B. McElroy
Hrají: Luke Goss (Steve Fox), Cary-Hiroyuki Tagawa (Heihachi Mishima), Mircea Monroe (Kara), Jon Foo (Jin Kazama), Darrin Dewitt Henson (Raven), Kelly Overton (Christie Monteiro), Cung Le (Marshall Law), Chiaki Kuriyama (Ling Xiaoyu), Gary Daniels (Bryan Fury), Ian Anthony Dale (Kazuya Mishima), Lateef Crowder (Eddy Gordo), Candicé Hillebrand (Nina Williams), Gary Ray Stearns (Yoshimitsu), Marian Zapico (Anna Williams), David Pitt (Jack), Randal Reeder (vyděšený bojovník), Michael Showers, Cassie Shea Watson, Louis Herthum, Jevon Miller
Žánr: Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-fi
Distributor: Crystal Sky Pictures

Obsah z filmu Tekken

Legendární consolová bojová hra se dočkala své filmové podoby.

Nadějný bojovník Jin chtěl žít poklidný a bezstarostný život. Místo toho se ale vydává na cestu pomsty za smrt své matky. Vybojuje si účast na turnaji Král Železné Pěsti a musí čelit těm nejlepším bojovníkům, v boji na život a na smrt.

Dravý akční snímek nabízí plno full-contact soubojů různých stylů. O choreografii se postarala francouzská kaskadérská superstar Cyril Raffaelli a povedla se mu. Před kamerou měl totiž velmi tvárný materiál, např. Lateef Crowder a Jon Foo.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank