10.01.2011 18:36

Filmové premiéry v lednu 2011

Nenašli jste pod vánočním stromečkem dárek, který by byl přesně podle vašich představ? V lednu si můžete alespoň trochu „spravit chuť“ v kině a darovat sami sobě vstupenku na jednu z filmových premiér.

Zelený sršeň Každou noc se šarmantní vydavatel novin Britt Reid stává maskovaným superhrdinou známým jako The Green Hornetm který společně s mistrem bojových umění Katem bojují proti zločincům.
Akční film režiséra Michela Gondryho je založený na rádiovém programu ze 30. let o hrdinovi s maskou. V hlavních rolích se objeví Seth Rogen a Jay Chou.Film má premiéru 13. ledna 2011

Český film Nevinost Uznávaný lékař, milující manžel a otec skončí ze dne na den ve vězení, kde čelí obvinění z vážného zločinu. Je těžké prokázat nevinu a ještě těžší je to v případě, že protistraně pomáhá člověk motivovaný osobní pomstou. Pravda prý vítězí nad lží a nenávistí. Otázkou ale zůstává, co je potřeba takovému vítězství obětovat? Občas totiž na povrch vyplují tajemství natolik nebezpečná, že měla raději zůstat navždy skryta. Nový film režiséra Jana Hřebejka má premiéru 20. ledna 2011.

The Debt Dramatický snímek pojednává o nacistickém válečném zajatci. Ten se ve snaze uprchnout ukrývá před skupinou agentů, kteří se rozhodli učinit spravedlnosti zadost a přivést ho před soud. V jedné z hlavních rolí vycházející hvězda Sam Worthington známý z nového Terminátora či Avatara.Česká premiéra: 13. ledna 2011

Gulliverovy cesty Lemuel Gulliver (Jack Black) je obyčejný spisovatel, který se díky své práci vydá na plavbu. Ta se stává nezapomenutelnou, když se v Bermudském trojúhelníku přežene velká bouře a on vypadne z lodi. Probouzí se na ostrově Liliput jako obr. S liliputy se spřátelí a začne přemýšlet o svém návratu.Česká premiéra: 20. ledna 2011

Na vlásku je animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než 70 stop. Princezna Locika je unesena z hradu svých rodičů již jako dítě a zamčena v tajné věži a touží po dobrodružství. Nyní je ve věku teenagera s bujnou fantazií a odhodlá se s pomocí temperamentního bandity provést velký husarský kousek. Locika a její komplici nacházejí dobrodružství, srdce, humor a vlasy… spoustu vlasů. Prozrazení jejího královského původu visí na nitce a její únosce je jim v patách. Tato komedie je převyprávěním klasické pohádky bratří Grimmů.

Všechny filmové premiéry pro tento rok najdete zde.

 

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank