02.01.2013 17:48

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012) - Film

Základní informace

Český název: Frankenweenie: Domácí mazlíček
Originální název: Frankenweenie
Česká premiéra: 3. ledna 2013
Světová premiéra: 4. října 2012
Natočeno: USA 2012
Režie: Tim Burton
Scénář: John August (Tim Burton / Leonard Ripps - námět)
Kamera: Peter Sorg
Hudba: Danny Elfman
Hrají: Winona Ryder (Elsa van Helsing - hlas), Catherine O'Hara (Susan Frankenstien / Edgar / učitel / paní Epstien - hlas), Atticus Shaffer (Edgar - hlas), Martin Landau (pan Rzykruski - hlas), Martin Short (pan Walsh / Toshiaki / pan Bergermeister / Bob / pan Curtis - hlas), Conchata Ferrell (Bobova máma - hlas), Tom Kenny (hlas), Charlie Tahan (Victor Frankenstien - hlas), Robert Capron (Bob - hlas), James Hiroyuki Liao (Toshiaki - hlas)
Žánr: Animovaný / Komedie / Horor / Sci-Fi

Video:

Obsah z filmu Frankenweenie: Domácí mazlíček

Frankenweenie: Domácí mazlíček je dojemným příběhem chlapce a jeho psa. Když mladý Victor nečekaně přijde o svého milovaného psa Sparkyho, povolá na pomoc vědu a svého nejlepšího přítele přivede znovu k životu – jen s několika drobnými změnami. Snaží se svůj výtvor ukrývat, ale když se Sparkymu podaří uniknout, zjistí Victorovi spolužáci, učitelé i ostatní obyvatelé města, že znovuzrození může mít příšerné následky.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank