09.04.2012 18:09

G.I. Joe: Odveta (2012) - Film

Základní informace

Český název: G.I. Joe: Odveta
Originální název: G.I. Joe 2: Retaliation
Česká premiéra: 23. srpna 2012
Světová premiéra: 21. července 2012
Natočeno: USA 2012
Režie: Jon M. Chu
Scénář: Rhett Reese, Paul Wernick
Kamera: Stephen F. Windon
Hrají: Bruce Willis (Joe Colton), Ray Stevenson (Firefly), Channing Tatum (kapitán Duke Hauser), Adrianne Palicki (Lady Jaye), Joseph Mazzello (Mouse), Ray Park (Snake Eyes), Arnold Vosloo (Zartan), Jonathan Pryce (president USA), Byung-hun Lee (Storm Shadow), Dwayne Johnson (Roadblock), Beau Brasseaux (Cobra Storm Trooper), Walton Goggins (Warden Nigel James), Elodie Yung (Jinx), RZA (Blind Master), D.J. Cotrona (Flint), Matt Gerald (Havoc), Eddie Hargitay, Robert Catrini, John L. Armijo, Michael AvMen, Chip Carriere, Joe Chrest, Joseph Cintron, Edward J. Clare, Grant Goodman, Gene Kevin Hames Jr., Eric Hennig, WBBrown II, Laura Muse Jackson, Amin Joseph, Cynthia LeBlanc, Elton LeBlanc, Joanna Leeds, Ken Massey, Ravi Naidu, Jim Palmer, Terrence Parks, Catherine Kim Poon, Carlos Retana Jr., Shawn M. Richardz, Michael Patrick Rogers, Andrew Serpas, Terry Lee Smith, Lauren Thomas, Marcelo Tubert, Dikran Tulaine, Adam Vernier, Ilia Volok
Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-fi / Thriller

Video

Info z filmu G.I. Joe: Odveta

První G.I. Joe sice nebyl dobrý film, ale jedno mu upřete jen stěží: byl neskutečně zábavný. Over the top akce, dětinský humor, špatné digitální efekty ... někdy chce člověk prostě jen vypnout a koukat se na naprostou kravinu, která si je svých nedostatků vědoma a přetavuje je v zábavu. Jestli od dvojky můžeme čekat to samé? Těžko říct, Sommerse totiž nahradí Jon M. Chu, který za sebou má akorát taneční filmy jako druhé Step Up. V těch dokázal, že má smysl pro tempo a umí se vyblbnout, jak mu to ale půjde s velkými penězi, se spoustou výbuchů a s namakanými svalovci místo těch hopsajících tintítek? To nikdo neví. Každopádně se máme na co těšit, původní obsazení totiž doplňují hvězdy jako Dwayne Johnson, Adrianne Palicki, Ray Stevenson a dokonce Bruce Willis.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank