16.11.2010 13:54

Google následuje Facebook - Zajímavosti

 

 Po úspěšném zfilmování příběhu zakladatelů jedné z nejnavštěvovanějších webových stránek současnosti - sociální síti Facebook, se jej další z internetový gigantů rozhodl následovat. Jedná se o webový vyhledávač Google a jeho dva zakladatele Sergeye Brina a Larryho Pagea. 

První neupravenou verzí scénáře by měla být kniha novináře z "The New Yorker" Kena Aulettyho s názvem Googled: The End of the World As We Know It (Vygooglováno: Konec světa, jak ho známe). Práva na její zfilmování prý již údajně koupil John Morris, který chce na filmu spolupracovat s produkční společností Groundswell Productions.

Narozdíl od Marka Zuckerberga, který zakládal FB spíše ze zvědavosti a svět si idealizoval, za stvořením Googlu prý stojí jasné budoucí materiální zisky. Primiéra The Social Network ( Život Online) nás čeká v Čechách na začátku listopadu letošního roku. Kdy a kdo natočí historii Googlu zatím není jisté. Možná producenti čekají na první čísla právě The Social Network.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank