28.11.2010 20:22

Gulliverovy cesty (2010) - Film

Základní informace

Český název: Gulliverovy cesty
Originální název: Gulliver's Travels
Česká premiéra: 20. ledna 2011
Světová premiéra: 22. prosince 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: Rob Letterman
Scénář: Joe Stillman, Nicholas Stoller (Jonathan Swift - kniha)
Kamera: David Tattersall
Hudba: Henry Jackman
Hrají: Jason Segel (Horatio), Emily Blunt (Princezna liliputů), Jack Black (Lemuel Gulliver), Amanda Peet (Darcy), T.J. Miller (Dan), Chris O'Dowd, Billy Connolly (Král liliputů), Romany Malco (mladý Hank), Catherine Tate (Královna liliputů), James Corden, Lock Lee, Olly Alexander, Nikki Harrup, Stewart Scudamore, Richard Laing (Nigel), Danni Bennatar, Justin Brett, Felicia Chong, James Currie, Jay Ferraro (turista), James Fiddy, Stink Fisher, Kas Graham, Lewis James, Bentley Kalu, Forbes KB, Haythem Noor (Kenny), Robert Harrison O'Neil, Ryan Phillips, Robert Roman Ratajczak, Nick Shaw
Žánr: Komedie / Dobrodružný
Distributor: Twentieth Century Fox Film Corporation

Obsah z filmu Gulliverovy cesty

Lemuel Gulliver (Jack Black) je obyčejný spisovatel, který se díky své práci vydá na plavbu. Ta se stává nezapomenutelnou, když se v Bermudském trojúhelníku přežene velká bouře a on vypadne z lodi. Probouzí se na ostrově Liliput jako obr. S liliputy se spřátelí a začne přemýšlet o svém návratu.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank