12.09.2012 14:27

Hadí Stisk (2001) - Film

Základní info

Český název: Hadí stisk
Originální název: Venomous
Česká premiéra: Neznámo kdy, ale už byla.
Natočeno: USA 2001
Režie: Fred Olen Ray
Scénář: Dan Golden, Sean McGinly
Kamera: Andrea V. Rossotto
Hudba: Neal Acree
Hrají: Treat Williams (Dr. David Henning), Mary Page Keller (Dr. Christine Edmonton Henning), Hannes Jaenicke (Dr. Eric Foreman), Catherine Dent (Susan Edmonton), Andrew Stevens (Daniel Andrews)
Délka: 93 minut
Žánr: Horor

Video:

Z filmu

V malém americkém městě se množí případy úmrtí na následky hadího uštknutí. Zdá se, že tentokrát jde o neznámý, velmi agresivní druh hada - a nervozita obyvatel se změní v paniku po zjištění, že poušť za městem se těmito novými hady přímo hemží. Pocházejí z tajné vojenské základny, která se pokoušela genetickými mutacemi "vylepšit" hady pro válečné použití. Proti jedu tohoto superhada není obrany. Stejně jako proti bezohlednosti těch, kterým se tajný projekt vymkl z ruky a teď se silou mocí snaží zabránit skandálu. Malé město v poušti se stalo jediným svědkem selhání armádní mašinerie - a má za to být srovnáno se zemí i se svými obyvateli.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank