11.09.2012 16:51

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002) - Film

Základní info

Český název: Halloween - Zmrtvýchvstání
Originální název: Halloween: Ressurection
Česká premiéra: Neznámo kdy, ale už byla.
Světová premiéra: 20. října 2001
Natočeno: USA 2002
Režie: Rick Rosenthal
Scénář: Larry Brand
Kamera: David Geddes
Hrají: Jamie Lee Curtis (Laurie), Sean Patrick Thomas (Rudy), Thomas Ian Nicholas (BillWoodlake), Tyra Banks (Nora), Busta Rhymes (Freddie)
Délka: 85 minut
Žánr: horor

Video:

Z filmu

Mysleli jste si, že masovému vrahovi Michaelovi Myersovi v poslední části série nazvané Halloween H20 sťali hlavu a tím ho definitivně zneškodnili? Omyl. V novém pokračování úspěšné horrorové série dali tvůrcové legendárnímu vrahovi novou příležitost vraždit nevinné. Znovu v Haddonfieldu, Freddie Harris a jeho přítelkyně Nora, zakladatelé webové stránky www.nebezepecnazabava.com, vyberou šest studentů, aby se zúčastnili obzvláště nebezpečné hry. Účastníci mají podle plánu strávit halloweenskou noc v rodném domě masového vraha Myerse a k tomu v přímém přenose na internetu. Zatímco většina účastníků považuje tuto hru za zábavu a rychlý zdroj slávy a peněz, Sára se přidává pouze neochotně kvůli svým kamarádům Jenovi a Rudy. Stmívá se a mrtvoly se začnou hromadit. Nakonec je právě na Sáře a jejím virtuálním společníkovi, aby vraha jednou provždy zničili. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank