01.12.2010 19:55

Harry Potter 3D - Zajímavosti

Prohlášení studia Warner Bros. ohledne titulu „Harry Potter a Relikvie smrti – cást 1“: Studio Warner Bros. Pictures se rozhodlo uvést film „Harry Potter a Relikvie smrti – cást 1“ pouze ve 2D, jelikož 3D verze filmu by se nestihla dokoncit v potrebném termínu. Navzdory nejlepším snahám všech zúcastnených není možné dokoncit konverzi filmu v nejvyšší možné kvalite.

Nechceme zklamat fanoušky, kterí už dlouho cekají na záver této neobycejné výpravy, a proto jsme se rozhodli uvést film v naplánovaném termínu. Spolecne s tvurci filmu veríme, že toto je v dané situaci to nejlepší rozhodnutí a že si diváci Harryho Pottera opravdu užijí.
Producent David Heyman ríká: „10 let jsme spolupracovali s Alanem Hornem a celým studiem WB, jejichž prioritou bylo vždy udržet integritu knih Jo Rowlingové v jejich filmové adaptaci. Toto rozhodnutí jen odraží závazek studia dostát svému predsevzetí.“ Režisér David Yates dodává: „Toto rozhodnutí, za kterým jednoznacne stojíme, podtrhává fakt, že pro Warner Bros. je vždy nejduležitejší kvalita.“
Jak bylo naplánováno, druhá cást záverecného dílu „Harry Potter a Relikvie smrti – cást 2“ bude do kin uvedena v cervenci 2011 ve formátu 2D i 3D.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank