03.12.2010 18:25

Hereafter (2010) - Film

Základní informace

Český název: Život po životě
Originální název: Hereafter
Česká premiéra: 10. února 2011
Světová premiéra: 22. října 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: Clint Eastwood
Scénář: Peter Morgan
Kamera: Tom Stern
Hudba: Clint Eastwood
Hrají: Matt Damon (George), Bryce Dallas Howard, Richard Kind (Christos), Jay Mohr, Jenifer Lewis (Candace), Cécile de France (Marie), Lyndsey Marshal, Steve Schirripa (Carlo), Mylène Jampanoï, Marthe Keller, Niamh Cusack, Nikki Harrup (servírka), Fileena Bahris, Thierry Neuvic, John Nielsen, Jack Bence (Ricky), Kelli Shane (mladá matka), Annette Georgiou (sestra June), Charlie Holliday, Toni Staniewicz (Georgův soused), Jess Murphy (umírající žena), Monique Soltani, Frankie McLaren (Marcus), Kenny New, George McLaren (Jason), Andy Arness, Ron Bottitta, Cabran E. Chamberlain, Eric Geynes (Jacques), Ilona Gugan, Carl Marino, Sarah-Jane Paige, Ajani Perkins, Victorien Robert (Marc), Rebekah Staton (Clare), Leah Stoltz, Umit Ulgen, Paul Warren (umírající pacient), Shawna Wesley, James D. Weston II
Žánr: Thriller
Distributor: Warner Bros. Pictures

Obsah z filmu Hereafter

Tento film vypráví příběh tří lidí, které nějakým způsobem postihla smrt. George (Matt Damon) je americký dělník, který má zvláštní napojení na posmrtný život. Na druhé straně světa prožije francouzská novinářka Marie (Cécile De France) okamžik, kdy se ocitne blízko smrti, což naprosto otřese jejím vnímáním reality. A když londýnský školák Marcus ztratí nejbližšího člověka, potřebuje nutně odpovědi na otázky, které s odchodem milované osoby vyvstávají. Každý je na cestě za hledáním pravdy, jejich životy se protnou a navždy změní tím, v co věří že by mohlo být – nebo musí být – po životě.   (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank