31.01.2011 18:34

Hezké vstávání (2010) - Film

Základní informace

Český název: Hezké vstávání
Originální název: Morning Glory
Česká premiéra: 24. února 2011
Světová premiéra: 10. listopadu 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: Roger Michell
Scénář: Aline Brosh McKenna
Kamera: Alwin H. Kuchler
Hudba: David Arnold
Hrají: Harrison Ford (Mike Pomeroy), Rachel McAdams (Becky Fullerová), Patrick Wilson (Adam Bennett), Jeff Goldblum (Jerry Barnes), Diane Keaton (Colleen Pecková), 50 Cent (sebe), Liam Ferguson, Arden Myrin, Jayne Houdyshell (Jane), Reed Birney (Willis), Lloyd Banks (sebe), Noah Bean (první rande), Jack Davidson (muž se psem), Jeff Hiller (Sam), John Pankow (Lenny Bergman), Linda Powell (Louanne), Mike Hydeck (Ralph), Mario Frieson (technický režisér), Kevin Herbst, Jerome Weinstein (Fred), Steve Park, David Wolos-Fonteno (Oscar), Patti D'Arbanville (Beckyina máma), Ty Burrell (Paul McVee), Adrian Martinez, J. Elaine Marcos (Lisa Bartlett), Matt Malloy (Ernie Appleby), Rizwan Manji, Jay Russell, Finnerty Steeves, Caroline Clay, Katie Hyde, Welker White, Maddie Corman, Jeremy Beiler, Jonathan Forte, Kevin Pariseau, Christopher Sieber, Elizabeth Keifer (Jerryho žena), Lauren Cohn, Miguel A. Hernandez Jr. (střihač), Alice Callahan, Lorna Pruce (servírka), Bruce Altman, Vanessa Aspillaga (Anna Garciaová), Tony Yayo (sebe), Carmen M. Herlihy (asistentka Becky), Allen Warnock, DJ Whoo Kid (sebe), Rick Younger (producent), Joseph J. Vargas (režisér Good Morning), Michael Cramer (Knight), Christian Sebes
Délka: 107 minut
Žánr: Komedie
Distributor: Paramount Pictures

Video:

Obsah z filmu Hezké vstávání

Becky Fullerová (Rachel McAdams) je mladá, krásná, ambiciózní a právě získala vysněnou práci. Přesto se její život řítí do pekel. Scenáristka Aline Brosh McKenna lehce oprášila vlastní úspěšný model z komedie Ďábel nosí Pradu a stvořila další variaci na téma souboje „Panny s Netvorem“. Zaměstnání televizní produkční je ideální pro workoholiky, kterým to stejně rychle mluví jako myslí a kteří nemají problém zařídit na počkání nemožné. Tedy i pro Becky, která má zachránit vadnoucí ranní televizní show jménem Rozbřesk, jejíž podíly na koláčích sledovanosti jsou tenké jako papír. Akční Becky má mraky nápadů, co udělat jinak a lépe, jenže hned ten první se promění v permanentní noční můru. K moderátorské harcovnici ranního vysílání Colleen Peckové (Diane Keaton) se totiž rozhodne přidat legendu mezi americkými žurnalisty Mikea Pomeroye (Harrison Ford). Tenhle nesympatický a nafoukaný potížista jí vinou smlouvy, kterou má podepsanou s televizní společností, nemůže poslat kamsi, a tak jí z moderátorského křesílka alespoň znepříjemňuje život, jak se dá. Aby bylo ještě hůř, nebezpečně to skřípe i mezi ním a Colleen, a aby bylo úplně nejhůř, koláče se dál ztenčují, i když už to skoro nejde. Tváří v tvář nevyhnutelnému krachu se Becky pokusí o nemožné, ačkoliv bezmála stachanovské nasazení jí začíná komplikovat rodící se vztah k jednomu z kolegů (Patrick Wilson).   (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank