03.01.2011 18:11

Hlavně nezávazně (2011) - Film

Základní informace

Český název: Hlavně nezávazně
Originální název: No Strings Attached
Česká premiéra: 31. března 2011
Světová premiéra: 21. ledna 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Ivan Reitman
Scénář: Elizabeth Meriwether
Kamera: Rogier Stoffers
Hudba: John Debney
Hrají: Natalie Portman (Emma Franklin), Ashton Kutcher (Adam Kurtzman), Cary Elwes (Dr. Metzner), Lake Bell (Lucy), Olivia Thirlby (Katie Kurtzman), Kevin Kline (Alvin), Ophelia Lovibond (Vanessa), Talia Balsam (Sandra Kurtzman), Phil LaMarr (policejní důstojník), Greta Gerwig (Patrice), Adhir Kalyan (Kevin), Stefanie Scott (mladá Emma), Dylan Hayes (mladý Adam), Jake M. Johnson (Eli), Rachael Markarian (tanečnice), Brian H. Dierker (Bones), Ben Lawson (Sam), Mollee Gray (Sari), Tom Tangen (Eliin otec), Matthew Moy (Chuck), Ben Lautman (Rabbi), Vedette Lim (Lisa), Lydia Blanco (sestra), Shawna Reina (pacient), Leah McKendrick (tanečník), Peter Linari (německý turista), Kristen Clement (poradce), Taylor Kirk (těhotná dívka), Robert Trapp (minigolfista), Natalie Vindivich, Shaun Russell (hlídač), Lauren Denham, Jemal Draco
Přístupnost: od 12 let
Žánr: Komedie / Romantický
Distributor: Bontonfilm

Video:

Obsah z filmu Hlavně nezávazně

Adam Kurtzman (Ashton Kutcher) se jednoho dne probudí a má kolem sebe spoustu lidí. Vše vypadá na to, že se se všemi vyspal. Ve skutečnosti se jen opil a usnul na posteli své přítelkyně Emmy Franklinové (Natalie Portman). Adamovi už začne lézt krkem, že jejich vztah je jen o sexu. Naopak Emma od vztahu vyžaduje pouze sex. Je jen otázkou, jak příběh dopadne. Zvítězí láska nebo sex?

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank