01.12.2010 18:14

Hon na čarodějnice (2010) - Film

Základní informace

Český název: Hon na čarodějnice
Originální název: Season of the Witch
Česká premiéra: 13. ledna 2011
Světová premiéra: 31. prosince 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: Dominic Sena
Scénář: Bragi F. Schut
Kamera: Amir M. Mokri
Hudba: Atli Örvarsson
Hrají: Nicolas Cage (Lavey), Ron Perlman (Felson), Stephen Graham (Hagamar), Ulrich Thomsen (Eckhardt), Stephen Campbell Moore (Debelzaq), Claire Foy (dívka), Robert Sheehan (Kay), , Christopher Lee (kardinál DAmbroise), Matt Devere, Nick Thomas-Webster (vesničan), Peter Linka, Elen Rhys
Délka: 113 minut
Žánr: Dobrodružný / Drama / Fantasy / Thriller
Distributor: Lionsgate

Obsah z filmu Hon na čarodějnice

Výpravný film vypráví příběh hrdinného křižáka Behmana (Nicolas Cage) a jeho nejbližšího přítele Felsona (Ron Perlman). Po desetiletích boje se vracejí do vlasti, kterou nacházejí zdevastovanou morem. Církevní hodnostáři jsou přesvědčeni, že za katastrofu je odpovědná dívka obviněná z čarodějnictví, a proto dvojici hrdinů rozkáží, aby ji dopravili do vzdáleného kláštera. Zde se má údajná čarodějnice podrobit prastarému rituálu vymítání ďábla. Vydávají se tedy na strastiplnou cestu, která je zkouškou jejich sil a kuráže a během ní odhalí dívčino temné tajemství...   (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank