17.02.2011 17:31

Hop (2011) - Film

Základní informace

Český název: Hop
Originální název: Hop
Česká premiéra: 31. března 2011
Světová premiéra: 31. března 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Tim Hill
Scénář: Ken Daurio, Brian Lynch, Cinco Paul
Kamera: Peter Lyons Collister
Hudba: Christopher Lennertz
Hrají: James Marsden (Fred), Kaley Cuoco (Samantha O'Harová), Russell Brand (Easter Bunny - hlas), Elizabeth Perkins, Chelsea Handler (paní Becková), Tiffany Espensen (Alex), Tucker Albrizzi, Veronica Alicino (Wendi), Nick Drago, Robbie Tucker (dítě), Jayden Lund (rodič), Laura Henschel, Cici Lau (Číňanka), Andre Alexsen, Shane Cambria, David M. Tran, Jemal Draco, Jacob White, Coleton Ray (mladý Fred), Dustin Ybarra (Cody)
Žánr: Komedie
Distributor: Universal Pictures

Video:

Obsah z filmu Hop

Hlavním hrdinou snímku je velikonoční zajíček Hop snící o budoucnosti rockové hvězdy. Jednoho dne však Hopa přejede autem Fred, mladý ulejvák, u kterého se v tu chvíli probudí něco jako černé svědomí. Vezme Hopa domů a slíbí mu, že se postará jak o něj, tak o část jeho velikonočních povinností. Oba nesourodí spolubydlící se však velmi rychle naučí, že je čas dospět. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank