03.01.2012 19:35

Hugo a jeho velký objev (2011) - Film

Základní informace

Český název: Hugo a jeho velký objev
Originální název: Hugo
Česká premiéra: 2. února 2012
Světová premiéra: 9. prosince 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Martin Scorsese
Scénář: John Logan (Brian Selznick - kniha)
Kamera: Robert Richardson
Hudba: Howard Shore
Hrají: Asa Butterfield (Hugo Cabret), Chloe Moretz (Isabelle), Jude Law (Hugův otec), Emily Mortimer, Ben Kingsley (Papa Georges), Sacha Baron Cohen (inspektor), Christopher Lee (monsieur Labisse), Ray Winstone, Helen McCrory (Mama Jeanne), Richard Griffiths, Frances de la Tour, Michael Stuhlbarg, Angus Barnett, Catherine Balavage, Eric Moreau, Ben Addis (Salvador Dali), Shaun Aylward, Robert Gill (James Joyce), Emil Lager, Adam Manuel
Délka: 127 minut
Žánr: Dobrodružný, Mysteriózní, Rodinný

Video

Obsah z filmu Hugo a jeho velký objev

Světoznámý knižní román napsaný Brianem Selznickem se dočkal své filmové podoby. Děj se odehrává na rušném vlakovém nádraží ve Francii, kde přebývá malý zlodějíček Hugo Cabret, skryt před ostatními lidmi, a co především, před komisaři. Jednou však Huga nachytá při loupeži tajemný prodavač a vezme mu Hugův deník. Avšak časem se ukáže, že to není jen tak obyčejný prodavač... Knihu, která v roce 2007 trhala v Americe prodejní rekordy, režíruje znamý režisér Martin Scorsese.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank