19.02.2012 10:53

Jack a Jill (2011) - Film

 

Základní informace

Český název: Jack a Jill
Originální název: Jack and Jill
Česká premiéra: 9. února 2012
Světová premiéra: 11. listopadu 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Dennis Dugan
Scénář: Steve Koren, Robert Smigel, Ben Zook
Kamera: Dean Cundey
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Adam Sandler (Jack / Jill), Al Pacino (sebe), Katie Holmes, Dana Carvey, Santiago Segura, Shaquille O´Neal, Regis Philbin, Valerie Mahaffey, Fatimah Hassan (sestra), Eugenio Derbez (Felipe), Yvette Rachelle (Raquel), Nicole Abramson, Gianna Gomez (Gianna), Ken Lally, Peter Chudyba, Gabriel Rydel-Jurgens, Phillipe Simon, Luis Fernandez-Gil, Jackie Seiden (Carol), Andres Salazar (Juan), Nick Dash, Kadyr Gutierrez, Ashanti Cook, Don Abernathy (reportér), Claudia Adams, Damon Alexander, Pepe Balderrama, Jessica Guadix, Fouad HAJJI, Andrew Niblick, Cynthia Noon-Gomes, Antonio Padin, Julia Perri (pokladní), Diana Peña, Sarah Phillips (Jaredova dívka), Erin Pickett, Jared A. Robinson, Tia Robinson, Phil Seas, Chris Titone
Délka: 91 minut
Žánr: Komedie

Video

Obsah z filmu Jack a Jill

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank