03.03.2011 19:36

Jack se chystá vyplout (2010) - Film

Základní informace

Český název: Jack se chystá vyplout
Originální název: Jack Goes Boating
Česká premiéra: 7. dubna 2011 (za 35 dní)
Světová premiéra: 23. ledna 2010 (před 404 dny)
Natočeno: USA 2010
Režie: Philip Seymour Hoffman
Scénář: Bob Glaudini
Kamera: W. Mott Hupfel III
Hrají: Philip Seymour Hoffman (Jack), Amy Ryan (Connie), Lola Glaudini (Italka), Daphne Rubin Vega (Lucy), John Ortiz (Clyde), Harry L. Seddon (učitel), Ricky Garcia, Kevin Cannon, Naeem Uzimann (chodec), James P. Anderson (plavec), Stephen Adly Guirgis (pracovník MTA), Elizabeth Rodriguez (koordinátor), Richard Petrocelli (Uncle Frank), Shawna Bermender (Becky), Salvatore Inzerillo (Cannoli), Mason Pettit, Mark Vincent, Paul Thornton, Trevor Long, Sidney Williams, Anna Kuchma, Kirk Larsen, Norman Outlaw, George Peck, Isaac Schinazi, Ken Wharton
Přístupnost: od 15 let
Délka: 89 minut
Žánr: Komedie / Romantický
Distributor: Overture Films

Video:

Obsah z filmu Jack se chystá vyplout

Osamělý řidič limuzíny vozu Jack (Philip Seymour Hoffman) vede nudný život. Má jediného přítele a tak ho jednoho dne napadne, že si dá inzerát v internetové seznamce. Rande na slepo nečekaně zajiskří a tím pro něj začíná příběh poznávání, lásky, přátelství, nečekaných zrad a milostí dvou párů žijících a pracujících v New York CIty.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank