15.08.2011 19:55

Jeden den (2011) - Film

Základní informace

Český název: Jeden den
Originální název: One Day
Česká premiéra: 6. října 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Lone Scherfig
Scénář: David Nicholls (podle vlastního románu)
Kamera: Benoît Delhomme
Hrají: Anne Hathaway (Emma), Jim Sturgess (Dexter), Patricia Clarkson, Romola Garai (Sylvie), Georgia King (Suki Meadows), Sarah Jane O'Neill (Lady), Rafe Spall (Ian), Jodie Whittaker (Tilly), Amanda Fairbank-Hynes, Jamie Sives (pan Godalming), Joséphine de La Baume (Marie), Matthew Beard, Natalie Hallam (Ianova manželka), Filippo Delaunay, Thomas Arnold (Colin), Gino Picciano (majitel restaurace), Catherine Laine (maskér), Seelan Gunaseelan (čistič), Ken Stott, Guy C.A. (pomocník v kuchyni), Siobhan Daly
Žánr: Komedie / Romantický
Distributor: Focus Features

Video

Obsah z filmu Jeden den

Emma (Hathaway) a Dexter (Sturgess) se vídají celých dvacet let, každý rok spolu ale stráví jen jeden den. Seznámili se na večírku po jejich společné promoci 15. července 1988, i přes vzájemné sympatie ale zůstávají jen přátelé. Každý následující 15. červenec odhaluje, jak se oba za rok změnili, odkrývá jejich úspěchy i prohry, navzájem se svěřují se svými zážitky, problémy a nevydařenými láskami. Po letech strávených hledáním štěstí a porozumění - ale také dospíváním a dozráváním - si Emma i Dexter začínají uvědomovat, že klíč k opravdové lásce a spokojenosti mají celou dobu na dosah ruky. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank