03.03.2011 19:45

Jsem číslo čtyři (2011) - Film

Základní informace

Český název: Jsem číslo čtyři
Originální název: I Am Number Four
Česká premiéra: 7. dubna 2011 (za 35 dní)
Světová premiéra: 18. února 2011 (před 13 dny)
Natočeno: USA 2011
Režie: D.J. Caruso
Scénář: Alfred Gough, Miles Millar (podle románu Jamese Freye a Jobieho Hughese)
Kamera: Guillermo Navarro
Hrají: Alex Pettyfer (Number Four), Timothy Olyphant (Henri), Teresa Palmer (Number Six), Dianna Agron (Sarah), Callan McAuliffe (Sam), Emily Wickersham (Nicole), Patrick Sebes (Kevin), Kevin Durand (Mog Commander), Jake Abel (Mark James), Jeff Hochendoner (šerif James), Peter Mozingo (kameraman), Robert Brown, William Kania, Darren Kendrick, Sean P. McCarthy, Alexis Eichelsbacher, Brian Howe, Brenden Meers, Randall Marshall Troy, Michelle Vezzani, Jackson Nunn, Jason Sheppard
Přístupnost: od 12 let
Žánr: Akční / Sci-fi
Distributor: Falcon

Video:

Obsah z filmu Jsem číslo čtyři

Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho (Timothy Olyphant) jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život – seznámení s jeho první láskou (Dianna Agron), objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank