31.07.2011 13:26

Kamarád taky rád (2011) - Film

Základní informace

Český název: Kamarád taky rád
Originální název: Friends with Benefits
Česká premiéra: 29. září 2011
Světová premiéra: 22. července 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Will Gluck
Scénář: Will Gluck, Keith Merryman, David A. Newman
Kamera: Michael Grady
Hrají: Emma Stone, Mila Kunis (Jamie), Justin Timberlake (Dylan), Woody Harrelson, Patricia Clarkson, Rashida Jones, Andy Samberg, Richard Jenkins, Jenna Elfman, Bryan Greenberg, Nolan Gould (Sammy), David Walton, Courtney Henggeler, Tiya Sircar, Anna Kuchma, Lili Mirojnick (Laura), Tom Stratford (filmový uvaděč), James Schram (gentleman), Angelique Cabral (Pam), Tammy Dugen (DeeDee), Cameron Cash (Cameron), Jerry Ying (fotograf), Joe Mele (šachista), Matthew Thomas Lange (důstojník), Steven Rosa (Steve Stylez), Shaun White (sám sebe), Gustavo Cunha (sám sebe), Evelina Pereira, Christopher T. Wood, Moe Hindi, Timothy J. Scanlin Jr., Brent Bailey, Jheri Cavitt, Lawrence Wayne Curry, Skippy D, Jonathan Gabrus, Larry Gevirtz, Jian, Laurie Landry, , Matthew Rocheleau, Franklin Ruehl, Christiana Scheib, Shane Schoeppner, Ciel Turich, Naeem Uzimann, Ryan Van de Kamp Buchanan, James Wallington, Brooklyn McLinn, Stephen Michael, Hannibal Miles, Doan Nguyen, Agueda Ramirez, Shawna Reina
Žánr: Komedie
Distributor: Screen Gems

Video

Obsah z filmu Kamarád taky rád

Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu.
Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mýtus z hollywoodských filmů. A právě tehdy se rozhodnou vyzkoušet báječně sexy a uvědoměle dospělý experiment. Mohou dva kamarádi, kteří se teprve nedávno poznali, nejsou zadaní a pohrdají závazky, ze svého kamarádství vytěžit ještě o něco víc? Rozšíří-li své přátelství o příležitostný, zcela nezávazný sex „bez jakýchkoliv emocí“, dokáží se vyhnout všem úskalím, která se nutně objevují, pokud někdo začne být víc než pouhý kamarád?
Jako dva lidé, kteří se dobře orientují v nudných zápletkách romantických komedií, by Dylan a Jamie asi neměli být tak docela zaskočeni tím, že se jejich odvážný nápad promění v košilatou a sexy pouť do neprobádaných území, na které se sobě navzájem i svému okolí odhalí více, než kdy plánovali. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank