28.02.2011 18:46

Kancl ( The Office ) - Seriál

Základní informace

Český název: Kancl (US)
Původní název: Office, The (US)
Země natáčení: USA
Roky natáčení: 2005-????
Průměrná délka jednoho dílu: 30 minut (včetně reklam)
Žánr: Komedie

Video:

Popis seriálu:

The Office je americký sitcom, odehrávající se v jedné obyčejné kanceláři ve Scrantonu, v Pennsylvánii. Začal se vysílat na americké stanici NBC v roce 2005 a jde o převzatý seriál The Office z Velké Británie, kde byl vysílán v letech 2001 - 2003. Převzato je však pouze prostředí sitcomu, takže na tento britský sitcom nijak nenavazuje.

Všichni zde pracují v prodejní pobočce papírenské firmy Dunder-Mifflin. V prostředí známém velkému množství pracujících se pak zlobí na bláznivého šéfa, chystají vtípky na otravné kolegy a prožívají strasti každodenního života kancelářských myší.

Režie:
Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon, Julian Farino, J. J. Abrams, Paul Feig, Ken Kwapis, Seth Gordon, Harold Ramis, Randall EinhornKen Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss W… (více)
Hrají:
Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B. J. Novak, Trish Gates, Angela Kinsey, Rashida Jones, Melora Hardin, Matt DeCaro, Nikki McCauley, Amy Adams, David Denman, Ed Helms, Alina Andrei, Scott Adsit, Michael Naughton, Damani Roberts, Craig Robinson, Cassie Fliegel, Matt Prokop, Christopher T. Wood, Emerson Brooks, Jack Black, Andrew Daly, Tim Meadows, Kevin McHale, Ken Jeong, Nicholas D'Agosto, Jessica Alba, Adam Jamal Craig, Amy Ryan, Michael August, Tim Kang, Linda Purl, David Costabile, Charlie McDermott, Melissa Rauch, Conan O'Brien, Jeff Witzke, Rob Riggle, Erica Tazel, Ricky Gervais, Will Ferrell, Steve Little

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank