10.05.2011 19:45

Karcoolka 2 (2011) - Film

Základní informace

Český název: Karcoolka 2
Originální název: Hoodwinked Too! Hood vs. Evil
Česká premiéra: 23. června 2011
Světová premiéra: 29. dubna 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Mike Disa
Scénář: Cory Edwards, Todd Edwards, Tony Leech
Hudba: Murray Gold
Hrají: Hayden Panettiere (Karkulka), Bill Hader (Hansel), Patrick Warburton (Vlk), Joan Cusack (Čarodějnice), Glenn Close (Babička), Amy Poehler (Gretel), Martin Short (Lesník), Brad Garrett (Obr), David Ogden Stiers (Nicky Flippers), Andy Dick (Boingo)
Přístupnost: přístupný
Žánr: Animovaný

Video

Obsah z filmu Karcoolka 2

Bylo, nebylo, ale klidně mohlo být... Proč se pořád držet knížek? Karcoolka je dnes slušná puberťačka, není to žádná slečinka, vždyť právě dokončila svůj bojový výcvik. Babička už dávno nesedí doma a neplete čepice – v zimě brázdí sjezdovky, v létě nějaký ten seskokový adrenalin. Jen si občas ujede na pořádném pečení. No a vlk? Žijeme přeci v civilizované době. Investigativní reportér s všeobecným rozhledem. Tato elitní zásahová jednotka se vydává na nebezpečnou misi. Záchrana Jeníčka a Mařenky, kteří byli uneseni za záhadných okolností, nebude snadná. Karcoolka a její tým musí nasadit všechny své trumfy, aby uspěli. Cool mise začíná... (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank