03.01.2012 18:03

Kazatel Kalašnikov (2011) - Film

Základní informace

Český název: Kazatel Kalašnikov
Originální název: Machine Gun Preacher
Česká premiéra: 12. ledna 2012
Světová premiéra: 23. září 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Marc Forster
Scénář: Jason Keller
Kamera: Roberto Schaefer
Hrají: Gerard Butler (Sam Childers), Michelle Monaghan (Lynn), Michael Shannon, Madeline Carroll, Kathy Baker, Inga R. Wilson (paní Shields), Justin Michael Brandt (teenager), Souleymane Sy Savane (Deng), Corey Large (byznisman), Barbara Coven (Shannon Wallace), Richard Goteri (vlastník obchodu se zbraněmi), Brett Wagner (Ben Hobbs), Mandalynn Carlson, Peter Carey (Bill Wallace), Misty Mills, Judy Stepanian, Elias Bahri, Ray MacDonald, Jason Waugh, Niki Haze, Gary L. Minix, Ryann Campos (mladá Paige), Peter Tocco (mechanik), Scott Westerman, Angela N. Brown, Dennis Rauss, Mike Reed, Mike Ancrile, Leah Barkoff, Matthew J. Boucher, Patricia Lynne Cissell, Julia Hershey, Tim Holmes, Kristen Jarzembowski, James Korloch, Joe Kras, Paul Lang, Sean Patrick Leonard, Bill Lumbert, Jon Manthei, Scott 'The Wall' Marlatt, Melissa Marra, Nicholas Ritz, Daryl M. Simpson, Joseph Smith, Morris Lee Sullivan, Eric Tuchelske
Délka: 129 minut
Žánr: Akční, Životopisný

Video

Obsah z filmu Kazatel Kalašnikov

Když se bývalý motorkář a člen gangu Sam Childers rozhodne pro životní změnu a odjede do východní Afriky pomáhat na místech zničených občanskou válkou, je otřesen nepopsatelnými hrůzami, které zde místní obyvatelé a obzvlášť děti prožívají. Ignoruje varování svých zkušenějších kolegů a začne na vlastní pěst stavět sirotčinec v místě, jež ho nejvíce potřebuje – v samém středu teritoria ovládaného krutou Armádou Božího odporu, která verbuje do svých řad malé chlapce. Sam si však brzy uvědomí, že aby zachránil co nejvíce dětí, sirotčinec nestačí. Začne organizovat ozbrojené mise hluboko do území nepřítele, kde zachraňuje unesené děti.

Skutečný příběh Sama Childerse, drogového dealera, který se rozhodl od základu změnit svůj život a našel poslání jako zachránce tisíců unesených a osiřelých dětí ve válkou zmítaném Súdánu. Roli Childerse, zakladatele humanitární organizace Angels of East Africa, skvěle ztvárnil Gerard Butler. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank