28.11.2011 19:33

Kocour v botách (2011) - Film

Základní informace

Český název: Kocour v botách
Originální název: Puss in Boots
Česká premiéra: 1. prosince 2011
Světová premiéra: 4. listopadu 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Chris Miller
Scénář: , Tom Wheeler
Hudba: Henry Jackman
Hrají: Antonio Banderas (Kocour v botách - hlas), Salma Hayek (Kitty - hlas), Zach Galifianakis (Cvalík - hlas), Zeus Mendoza (farmář - hlas), Amy Sedaris (Jill - hlas), Constance Marie (Imelda - hlas), Billy Bob Thornton (Jack - hlas)
Přístupnost: přístupný
Délka: 90 minut
Žánr: Animovaný  Dobrodružný  Komedie  Fantasy

Video

Obsah z filmu Kocour v botách

Ve filmu zastihnete titulního hrdinu v době, která časově předchází setkání se zeleným zlobrem. Je to psanec a zločinec, na jehož hlavu vypsali bohatou odměnu, ale copak by ty obrovské černé oči dokázaly podvádět a krást? Všechno určitě musí být úplně jinak, což se taky vzápětí potvrdí, když se kocour v honbě za třemi kouzelnými fazolkami ocitne tváří v tvář Valdovi Cvaldovi, nejlepšímu kamarádovi z dětství, který ho jednoho nepěkného dne podrazil tak, že se z kocoura stala štvaná zvěř. A z Valdy Cvaldy nepřítel. Navzdory intuici se společně s ním a mazanou kočičí zlodějkou Čiči tlapičkou vydává vstříc dobrodružství, během něhož se utká s nebezpečnými zločinci jménem Jack a Jill, navštíví vzdušné zámky, zachrání rodné město a možná i očistí své jméno. Pokud ho ovšem Valda Cvalda znovu nepodrazí. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank