09.04.2012 12:02

Koupili jsme zoo (2011) - Film

Základní informace

Český název: Koupili jsme zoo
Originální název: We Bought a Zoo
Česká premiéra: 12. dubna 2012
Světová premiéra: 22. prosince 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Cameron Crowe
Scénář: Cameron Crowe, Aline Brosh McKenna (Benjamin Mee - paměti)
Kamera: Rodrigo Prieto
Hrají: Scarlett Johansson (Kelly Foster), Matt Damon (Benjamin Mee), Elle Fanning (Lily Miska), Thomas Haden Church (Duncan Mee), Carla Gallo (Rhonda), Patrick Fugit (Robin Jones), Stephanie Szostak (Katherine Mee), Angus MacFadyen (Peter MacCready), Peter Riegert (Delbert McGinty), John Michael Higgins (Walter Ferris), Colin Ford, J.B. Smoove, Desi Lydic (Shea Seger), Maggie Elizabeth Jones (Rosie Mee), Mark Hengst (David White), Larry Eudene, Lily Rains (Hope), L.J. Benet (Brady), Nicole Andrews (Joyce Jamison), Michael Panes (ředitel), Dustin Ybarra (Nathan), Cristy Joy (Llama), Erick Chavarria (Ernesto), Todd Stanton, Shannah Barrett, Mikey Kelch, David Dustin Kenyon (Brandon Kelly), Erica LaRose (dobrovolník), Steven aka The Birdman Lee, Basil McCurry, Romeo Ortega, Gabriel Rydel-Jurgens, Antoine Williams (dobrovolník)
Délka: 124 minut
Žánr: Komedie, Drama

Video

Obsah z filmu Koupili jsme zoo

Benjamin Mee (M.Damon) je losangeleský autor novinových sloupků a příležitostný spisovatel dobrodružné literatury, který jako svobodný otec čelí problémům souvisejícím s výchovou dvou dětí. Ve víře, že nový začátek a nový start pomůže obnovit pocity rodinné sounáležitosti, rozhodne se Mee opustit svoji práci a koupit starý venkovský dům s ohromnými pozemky a jedním speciálním bonusem – Rosemorskou zoologickou zahradou, kde žijí desítky zvířat, o které se stará chovatelka Kelly Foster (Scarlett Johansson) a její oddaný tým. S absolutně nulovými zkušenostmi, omezeným časem a minimálními financemi se Mee s podporou své rodiny a místní party vydá na těžkou cestu k znovuotevření zoo. Teď už Benjamin o dobrodružném příběhu nepíše, teď jedno takové dobrodružství žije… a odehrává se přímo na jeho dvoře. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank