07.11.2010 18:45

Kung Fu Panda 2 (2011) - Film

Základní informace

Český název: Kung Fu Panda 2
Originální název: Kung Fu Panda 2
Česká premiéra: 5. května 2011
Světová premiéra: 26. května 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Jennifer Yuh
Scénář: Jonathan Aibel, Glenn Berger
Hudba: John Powell, Hans Zimmer
Hrají: Angelina Jolie (tygří bojovnice - hlas), Seth Rogen (Mantis - hlas), James Woods (mistr Skunkman - hlas), Gary Oldman (Lord Shen - hlas), Jackie Chan (mistr Opice - hlas), Jean-Claude Van Damme (mistr Croc), Jack Black (panda Po - hlas), Dustin Hoffman (mistr Shifu - hlas), David Cross (Crane - hlas), Lucy Liu (hadí samička - hlas), Victor Garber (mistr Thundering Rhino - hlas), Michelle Yeoh (The Soothsayer - hlas), James Hong (pan Ping - hlas)
Přístupnost: přístupný
Žánr: Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný
Distributor: Bontonfilm

Obsah z filmu Kung Fu Panda 2

Dračí válečník Po společně se svými kamarády Tygřicí, Jeřábem, Kudlankou, Zmijí a Opicí ochraňují Údolí míru. Ale Poův nový úžasný život je v ohrožení. Objevil se strašlivý padouch, který chce použít tajnou nezastavitelnou zbraň, aby ovládl Čínu a zničil kung-fu. Je na Poovi a jeho pěti kamarádech, aby cestovali napříč Čínou a zvítězili nad onou hrozbou. Ale jak by Po mohl přemoci zbraň, která umí přemoci kung-fu? Po musí zabrousit do minulosti a odhalit tajemství jeho záhadných počátků, jedině poté bude schopen uvolnit sílu potřebnou k vítězství.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank