10.05.2011 21:05

Last Night (2010) - Film

Základní informace

Český název: Last Night
Originální název: Last Night
Česká premiéra: 30. června 2011
Natočeno: USA 2010
Režie: Massy Tadjedin
Scénář: Massy Tadjedin
Kamera: Peter Deming
Hudba: Clint Mansell
Hrají: Keira Knightley (Joanna Reed), Sam Worthington (Michael Reed), Eva Mendes (Laura), Guillaume Canet (Alex Mann), Anson Mount (Andy), Griffin Dunne (Truman), Stephanie Romanov (Sandra), Scott Adsit (Stuart), Daniel Eric Gold (Andy), Justine Cotsonas (Maggie), Rae Ritke (Barbara), Steve Antonucci, Chriselle Almeida (Chris), Cheryl Ann Leaser (Cynthia), David Boston, Elisangela DiAlencar, John Treacy Egan (klient), Shevy Berkovits Gutierrez, Samantha Hahn, Loukas Papas, Karen Pittman (Caroline), Annie Rohling (Trumanova přítelkyně na večírku), Lana Taylor
Žánr: Drama / Romantický

Video

Obsah z filmu Last Night

Manželský svazek Joanny a Michaela (Keira Knightley a Sam Worthington) podstoupí těžkou zkoušku, když se Michael vydá na obchodní cestu s jeho atraktivní kolegyní v podání Evy Mendes. Odolá Michael pokušení? Nejistota ovšem zavládne i u jeho ženy Joanny, která se v tu samou dobu setká s její dávnou láskou.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank