20.05.2012 10:36

Líbáš jako ďábel (2012) - Film

Základní informace

Český název: Líbáš jako ďábel
Originální název: Líbáš jako ďábel
Česká premiéra: 17. května 2012
Natočeno: Česko 2012
Režie: Marie Poledňáková
Scénář: Marie Poledňáková
Kamera: Vladimír Smutný
Hudba: Petr Malásek
Hrají: Kamila Magálová (Helena), Oldřich Kaiser (František), Jiří Bartoška (Karel), Eva Holubová (Bohunka), Roman Vojtek (Adam), Martha Issová (Bela), Milan Šteindler (Béďa), Tereza Kostková, Jiří Langmajer, Ivana Uhlířová, Petr Nárožný
Délka: 113 minut
Žánr: Komedie

Video

Obsah z filmu Líbáš jako ďábel

Helenin bývalý manžel, úspěšný spisovatel Karel se sice konečně odstěhoval ze společné domácnosti, může žít naplno svůj život svůdníka, ale začíná zjišťovat, že mu cosi chybí. Na Františkovu exmanželku Bohunu, energickou dámu, zvyklou vše řídit, pak situace dopadá ještě tíživěji. Oba hledají cesty, jak Františka a Helenu znovu získat pro sebe. František s Helenou zvolí z nastalé situace jediné rozumné východisko – rozhodnou se být chvíli sami a daleko, a tak vyrážejí na romantickou exotickou dovolenou do Maroka. Ale i zde je dostihnou nejen potíže, ale i jejich bývalí partneři, kteří ve Františkových a Heleniných cestovních lapáliích, k nimž patří ztracená zavadla, ukradené doklady a řada dalších problémů, vidí příležitost, jak se vrátit do jejich života. Pro náš pár teprve teď nastává opravdová zkouška jejich vztahu.

Dva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh přichází autorka a režisérka Marie Poledňáková s volným pokračováním úspěšné komedie. Příběh filmu začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou definitivní minulostí a Helena s Františkem se pokoušejí začít nový, společný život. Ovšem, jak už to tak bývá, pouto s bývalým životem nelze zpřetrhat jen tak jednoduše. Stále je to vaše rodina, vaše okolí a vaši bývalí partneři do společného života nutně stále patří. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank