24.01.2011 17:24

Londýnský gangster (2010) - Film

Základní informace

Český název: Londýnský gangster
Originální název: London Boulevard
Česká premiéra: 10. února 2011
Světová premiéra: 26. listopadu 2010
Natočeno: USA / Velká Británie 2010
Režie: William Monahan
Scénář: William Monahan (podle románu Kena Bruena)
Kamera: Chris Menges
Hudba: Sergio Pizzorno
Hrají: Keira Knightley (Charlotte), Colin Farrell (Mitchell), Stephen Graham, Jamie Campbell Bower (White Boy), David Thewlis (Jordan), Anna Friel (Briony), Ray Winstone (Gant), Ophelia Lovibond (Penny), Eddie Marsan (DI Bailey), Ben Chaplin (Billy), Matt King (Fletcher), Velibor Topic (Storbor), Lee Boardman (Lee), Donald Sumpter (guvernér), Sanjeev Bhaskar (doktor Sanji Raju), Kerry Shale (právník), Daniel Ryan (bankovní manažer), Tim Plester (paparazzi), Jamie Blackley (fotbalista), Elly Fairman (Gantova žena), Andrew Havill (tulák), Nick Bartlett (Beaumont), Julian Bastida (Španěl), Heath Finn (právník), Jake Abraham (paparazzi), Andre Hopley (Gangster), Jonathan Cullen (Anthony Trent), Alan Williams (Joe), Laurence Richardson, Jonathan Coyne, Sarah Niles, Duane Henry, Julian Littman
Délka: 103 minut
Žánr: Krimi / Romantický
Distributor: Entertainment Film Distributors

Video:

Obsah z filmu Londýnský gangster

Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy.   (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank